АВТО ПРОГРАМИ
Monday, 20.08.2018, 23:04
Добродојдовте Guest | RSS
 
Дома Пријави сеПријави се
ГЛАВНО МЕНИ
АВТОПРОГРАМИ
EPC КАТАЛОЗИ
КАМИОНИ И АВТОБУСИ
ГРАДЕЖНИ МАШИНИ
ЗЕМЈОДЕЛСКИ МАШИНИ
Home » 2017 » September » 25 » ETKA 8.0 02.2018
12:28
ETKA 8.0 02.2018


Каталог на резервни делови за Воксваген,Ауди,Шкода и Сеат.Како и кај секој друг каталог на резервни делови секој дел
е опишан и нацртан.Постојат илустрации на деловите во склопена и расклопена состојба итн.Во програмот се наоѓаат и
цени на деловите во евра.
Јазици - Хрватски,Англиски Германски Руски,Турски,Француск и,Италијански и др.

1 xDL DVD
    700ден

Оперативен Систем 
Windows XP
Windows Vista 32bit/64bit 
Windows 7 32bit /64bit
Windows 8 32bit /64bit
Windows 10 32bit / 64bit
Attachments: Image 1 · Image 2 · Image 3 · Image 4 · Image 5
Views: 73 | Added by: avtoprogrami | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Пребарувај
Логин
Статистика

Вкупно 1
Гости 1
Корисници 0
Календар
ПРЕВЗЕМИ
НОВИ ПРОГРАМИ
АКТИВИРАЊЕ НА ПРОГ
  • Bosch ESI[tronic] 2003 - 2013
  • Caterpillar SIS
  • Citroen SB Documentation /Sedre Backup
  • Mercedes EWA EPC
  • Mercedes EWA WIS
  • Perkins SPI2
  • Peugeot SB Documentation /Sedre Backup
ПО МОДЕЛИ
Copyright AvtoProgrami © 2018